На Запорізькому автозаводі розпочинається збірка двох моделей KIA

В Україну повертається виробництво корейських автівок. Вчора в соціальній мережі Facebook компанія KIA повідомила, що вже наступного місяця стартує збірка двох моделей на Запорізькому автозаводі. Йдеться про модернізовані седан KIA Rio та хетчбек підвищеної прохідності Rio X. Офіційна презентація моделей відбудеться в режимі онлайн 2 лютого 2021 року.

Відомо, що під капотом обох моделей KIA будуть стояти бензинові мотори місткістю 1,4 літра потужністю 100 кінських сил та 1,6 літра потужністю 123 кінських сили. Робити агрегати будуть в парі з механічною КПП на 6 ступенів та “автоматом”.

Зі стислого анонсу на FB-сторінці відомо, що модель Rio Sedan – це автівка з сучасним дизайном, яка максимально адаптована для важких дорожніх умов, а Rio X є динамічним та стильним кросовером з кліренсом до 195 мм, який тільки чекає можливості, щоб влитися у потік сучасного міста.

Фахівці підозрюють, що машинокомплекти для збірки на ЗАЗ будуть постачати з Російської Федерації. Бо саме в цій країні найближче випускають KIA Rio та Rio X.

Нагадаємо, що сучасний кросовер Renault Arkana збірки Запорізького автозаводу також має російське походження, а ще на цьому підприємстві вже налагодили випуск моделей Lada. Всього за минулий рік на Запорізькому автозаводі було вироблено 816 легкових автівок.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело facebook.com