На українському ринку з’явився новий пікап (фото)

Компанія АВТЕК, офіційний імпортер комерційних автомобілів Foton в Україні, вивела на наш ринок пікап Foton Tunland 4×4 від китайського виробника Foton Motor.

На пікап Foton Tunland 4×4 і можна встановити додаткове обладнання, що розширює його функціональність. Від зенітних установок до спеціалізованого обладнання для перевезення важкого вантажу. Цей пікап адаптований під різноманітні вимоги.

Це надійний пікап, який успішно виробляється з 2011 року та представлений у комплектації Full Extra. Ця версія отримала дизельний двигун об’ємом 2,0 л та максимальною потужністю 163 к.с. і крутним моментом у 390 Нм. Мотор поєднується із 8-ступінчаcтою автоматичною коробкою передач ZF.

Основні параметри:

– Колісна база – 3110 мм;

– Габарити, мм (довжина/ширина/висота) 5340 / 1940 / 1870;

– Шини 265/60R18.

 

Beiqi Foton Motor — китайська державна компанія, заснована в 1996 році шляхом злиття близько 100 інших компаній з 13 областей КНР. Компанія виробляє легкові автомобілі, позашляховики, мікроавтобуси, великі міські автобуси, вантажні автомобілі, двигуни, трактори, сільськогосподарську техніку та багато іншого. Сама ж Foton є дочірньою компанією Beijing Automotive Industry Holding.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!