На ринок виходить новий електрокар за 80 000 грн

Бренд Wuling представив на спеціальному заході мікрокар під назвою Nano EV. Новинка виконана в стилі, властивої даному сегменту, і орієнтована на молоду аудиторію.

Модель досягає в довжину 2497 мм, а колісна база становить 1600 мм. Незважаючи на настільки компактні розміри в салоні може розміститися дві людини. Wuling Nano EV отримав оригінальної форми оптику і бампери з чорними вставками. Аналогічні накладки присутні на бічних дверях. Дах автомобіля пофарбований в темний колір, а заднє скло окреслено червоною смугою. Основним кольором кузова може бути яскраво-салатовий або білий.

Салон новинки виглядає яскраво і неординарно. Він оброблений міцною тканиною в тон кузова. В оснащення увійшла цифрова приладова панель, базова аудіосистема, кондиціонер і електричні склопідйомники. У рух мікрокар призводить один електромотор потужністю 32 к.с. і 85 Нм крутного моменту. На одному заряді він може проїхати до 300 км. Заряджається модель від побутової розетки.

Продажі Wuling Nano EV почнуться в кінці поточного року. Спочатку на ринок вийдуть спеціальні версії Nick Limited Edition і Judy Limited Edition, які присвячені головним героям мультфільму «Зоотрополіс». Їх зображення будуть нанесені на кузови машин. Вартість електромобіля складає 3000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...