На ринок скоро вийде ціле сімейство нових моделей Mazda з потужними моторами

Під новим товарним знаком «Mazda R» виходитимуть нові автомобілі корпорації з більш потужними моторами і гібридами. Про це повідомили ЗМІ Японії.

Компанія Mazda буде використовувати букву R по відношенню до всіх «заряджених» транспортних засобів. При цьому мова йде не про абсолютно нових машинах, а про вже зійшли з конвеєра. Тобто, незабаром виробник може випустити хот-крос Mazda CX-5 R.

Для багатьох реєстрація товарного знака стала несподіваним кроком з боку японської корпорації. Так, до цього її представники заявляли про небажання повертати на ринку інших держав «заряджену» лінійку MPS.

При цьому можливий і інший варіант розвитку діяльності Mazda. Новий товарний знак вона стане застосовувати для поділу модельного ряду на гібриди та авто з ДВЗ. Перші поки ще тільки розробляються, тому і не видається дивною реєстрація «Mazda R». Повідомляється про намір компанії подати гібрид з роторним двигуном, який буде заряджати акумулятор.

Нові машини марки отримають електродвигуни в складі все тих же гібридів, завдяки яким стануть відрізнятися великим запасом ходу в порівнянні з конкурентами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...