На Львівщині запускають систему автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький оголосив, що 30 грудня 2020 року на автомобільній дорозі М-06 (Київ-Чоп) запрацюють три камери фіксації правопорушень, які будуть контролювати дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Камери будуть розміщені в наступних місцях:

  • на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ;
  • на 555 км+662 автодороги поблизу села Солонка;
  • на 555 км+730 автодороги поблизу села Солонка.

За словами Олексія Білошицького, ці місця були обрані через великої кількості виявлених на них порушень швидкісного режиму, які приводили до аварійних ситуацій і ДТП.

«У перший день запуску цієї системи в Києві та Київській області камери автоматичної фіксації зафіксували 57880 порушень швидкісного режиму.
Зараз ця кількість зменшилася в 5 разів, а також в 3 рази зменшилась кількість ДТП в місцях, де були встановлені ці камери», – зазначив заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Він також нагадав, що в даний момент автоматично фіксують правопорушення на дорогах 45 камер, які розташовані в Києві та Київській області.

Нагадаємо, що на початку грудня в Києві включили першу камеру, яка фіксує перетин смуги громадського транспорту (тільки за перший день роботи в тестовому режимі вона зафіксувала понад 1000 таких порушень). Також Нацполіція України вже отримала перші чотири «Фантоми» на основі Skoda Kodiaq для вимірювання швидкості в русі, причому в 2021 році відомство планує закупити ще 125 фантомних патрулів інших моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело itc.ua