На автосалоні в Ченду представили повнопривідний Smart #1 Brabus

Smart представив найпотужніший автомобіль за всю історію існування марки. Повнопривідний Smart #1 Brabus здатний обійти по динаміці значно потужніших конкурентів.

Smart #1 Brabus був представлений в Китаї на автосалоні в Ченду, і поки не зовсім ясно, чи продаватиметься він за межами країни. У Китаї це виконання коштує 279 000 юанів без урахування додаткових опцій.

Машину пофарбували в унікальний колір та додали червоні декоративні елементи по всьому кузову. Крім того, дзеркала заднього виду та дах повністю пофарбовані у червоний. Ще тут встановлені нові колісні диски, а на передку з’явилися ніздрі.

У салоні практично нічого не змінилося. Однак сидіння, передня панель та деякі деталі інтер’єру отримали червону прострочку, а на кермі та підголівниках сидінь з’явився логотип Brabus.

Але найголовніші зміни, зрозуміло, відбулися у силовій установці. Сюди додали додатковий електромотор на передню вісь, і тепер сумарна віддача становить 422 кінські сили. Це дозволяє розганятись до першої сотні за 3,9 секунди. Про батарею нічого не говориться, але швидше за все вона має ту ж ємність 66 кВт*год. Запас ходу в цьому випадку зменшиться з 420 до приблизно 390 км. Батарею можна поповнювати від зарядних пристроїв потужністю 150 кВт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co