На аукціоні продають унікальний пікап Toyota Land Cruiser 1965 з мотором LS1 V8

На аукціоні в США виставили унікальний пікап Toyota Land Cruiser FJ45 1965 випуску з потужним двигуном LS1 V8, оснащений п’ятиступінчастою механічною коробкою передач, 37-дюймовими шинами General Grabber X3 і глушниками Flowmaster.

Land Cruiser виставлений на продаж на сайті BringATrailer.com, поточна ціна пропозиції складає 60 000 доларів США. Згідно з оголошенням, класичний позашляховик пройшов великий механічний та косметичний ремонт, включаючи встановлення 5,7-літрового двигуна LS1 V8, подвійними вихлопними трубами та алюмінієвими радіаторами.

Автомобіль оснащений гідропідсилювачем керма, дисковими гальмами, передньою лебідкою, буксирувальними гаками.

Toyota передає потужність на всі чотири колеса через п’ятиступінчасту механічну коробку передач із ручкою перемикання у формі черепа та дводіапазонну роздавальну коробку. На 17-дюймових дисках American Racing встановлені на шини General Grabber X3. Інтер’єр був відреставрований та оснащений шкіряними сидіннями з підігрівом та вентиляцією, кондиціонером та мультимедійною системою із сенсорним екраном.

Поточна ставка за пікап Toyota Land Cruiser FJ45 складає 60 тисяч доларів США, але очікується, що до кінця аукціону ця сума значно зросте. Цей раритет припаде до душі колекціонерам та ентузіастам, які бажають стати власником унікального автомобіля із сучасним та потужним двигуном.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!