Mitsubishi запустила 5-хвилинну «заправку» електричних вантажівок

Японські компанії Ample та Mitsubishi розпочали спільне випробування технології швидкої заміни тягових акумуляторів в електромобілях. Це багаторазово скорочує час простою електрокарів, роблячи процес поповнення енергії таким самим швидким, як заправка пальним. Експеримент розпочався з вантажних електромобілів, простій яких у робочі години категорично небажаний.

Станція з автоматичної зміни тягових акумуляторів та акумуляторний блок розроблена компанією Ample. Змінні акумулятори будуть встановлені на автомобілі Fuso eCanter виробництва Mitsubishi Fuso. Ці невеликі вантажівки розвозять товари по магазинах у містах — відіграють роль доставників «останньої милі» — і для них завжди важливо бути в русі, а не стояти годинами на підзарядці.

Нові станції Ample змінюють тяговий акумулятор в електрокарі за 5 хвилин. Це не рекордний час для таких операцій (рекорд встановила компанія CATL, станція якої змінює акумулятор за одну хвилину ), але теж непогано.

Знятий акумулятор станція Ample поміщає у слот для поповнення заряду та після його завершення встановить акумулятор наступного клієнта. Повністю зарядженого акумулятора Ample вистачає на 100-322 км.

Станції із заміни акумуляторів можна встановлювати в місцях навантаження товару, щоб простий на час заміни поєднувався з навантаженням.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело newatlas.com