Mitsubishi випустить дві моделі на базі автомобілів Renault

Mitsubishi додасть ще дві моделі від Renault Group, щоб розширити свій асортимент у Європі, починаючи з компактного повністю електричного кросовера від підрозділу Renault Ampere EV у 2025 році.

Японський автовиробник слідом за компактним кросовером випустить ще одну модель, названу «похідною від Renault», про що заявили топменеджери альянсу Renault-Nissan, не вдаючись до подробиць. Автомобіль вироблятиметься Renault, а не Ampere, і передбачається, що він буде оснащений двигуном внутрішнього згоряння.

У Європі компанія Mitsubishi, контрольний пакет акцій якої належить Nissan, тепер продає невеликий автомобіль Colt, створений на базі Renault Clio, та ASX, невеликий кросовер на базі Renault Captur. Моделі Mitsubishi Colt та ASX виробляються Renault.

Новий електричний кросовер “стане ключовим елементом нашої лінійки”, про що розповів Automotive News Europe Алекс Томас, керівник відділу маркетингу Mitsubishi Europe. “Наша стратегія полягає в тому, щоб зосередитися на основних сегментах у Європі”, – додав він.

Компанія Mitsubishi опублікувала тизер електричного кросовера, який у профіль нагадує Renault Scenic E-Tech. Mitsubishi не уточнила, на якій моделі Renault він буде заснований, але заявила, що його буде побудовано на платформі Alliance CMF-EV від Scenic, яка була перейменована в AmpR Medium.

У наступному році компанія Mitsubishi випустить нову версію свого гібридного позашляховика середнього розміру Outlander,  виробництво якого було припинено в Європі в 2021 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com