Mitsubishi розробив потужний електрокар E-Evolution

Зараз в лінійці бренду Mitsubishi відсутні високопродуктивні автівки, але найближчим часом ситуація може змінитися. Японський автовиробник додав до свого модельного ряду “різкий” електричний кросовер E-Evolution Concept.

На рендерному зображенні новинка має досить агресивний дизайн. Передня частина електромобіля обладнана сучасними двоярусними фарами зі стрілками, які вказують всередину на штучну решітку радіатора.

Концепт Mitsubishi E-Evolution має круто зігнуте лобове скло, плавучий дах та закруглене скло. Зовнішність доволі футуристична. На жаль, жоден з цих елементів не зображається на рендерних кадрах виробничої версії. Традиційний дизайн перекликається з примітною стійкою ззаду, що явно натякає презентований раніше шоу-кар.

Салон серійної версії електричного кросу також буде більш звичайним в порівнянні з концептом. Інтер’єр обладнають сучасними зручностями – цифровою панеллю приладів, великою інформаційно-розважальною системою та окремим екраном для системи HVAC.

Слух від японського видання Spyder7 передбачає, що серійна версія E-Evolution Concept може дебютувати вже у цьому році та поступити в продаж на деяких ринках світу.

Відомо, що трансмісія моделі складається з одного електричного мотора. Його технічні показники поки невідомі. Орієнтовно без підзарядки електрокар зможе проїхати до півтисячі кілометрів. Акумуляторний блок батарей та сама платформа будуть використовуватись з модифікацією від Nissan Ariya. Сучасна платформа для електрокарів CMF-EV вже пройшла випробування та гарно себе зарекомендувала.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1