Mitsubishi розкрила плани щодо Pajero нового покоління: позашляховик перейде на електрифіковану платформу

З Японії продовжують надходити дані про те, що Mitsubishi працює над люксовим позашляховиком Mitsubishi Pajero, перша інформація про який з’явилася на початку року.

Компанія Mitsubishi вивчала можливість створення нового Pajero на базі рамної платформи Triton, але дійшла висновку, що з такою конструкцією неможливо досягти бажаного рівня комфорту. У результаті компанія переключила увагу на електрифіковану платформу альянсу Renault Nissan Mitsubishi, яка стане основою для Outlander наступного покоління, і вирішила, що вона найкраще підходить для нового Pajero.

Як пише carscoops, японське видання Best Car підтверджує, що автомобіль буде продаватися виключно як гібрид, що підключається. Він отримає покращену версію 2,4-літрового гібридного чотирициліндрового двигуна, що підключається, як у нинішнього Outlander PHEV. У будь-якому випадку трансмісія повинна бути з’єднана з фірмовою системою повного приводу S-AWC.

Японське видання також стверджує, що новий Pajero буде більшим, ніж Outlander: його довжина перевищить 4900 мм, висота складе 1850 мм, а ширина дорівнюватиме 1900 мм. Його ціна в Японії очікується на рівні 53 000 доларів, а продажі розпочнуться у 2027 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com