Mitsubishi і Nissan готують електрокари за ціною $18 тисяч

Нові компактні моделі будуть базуватися на концепті Nissan IMk.

Компанії Nissan і Mitsubishi, які разом з марками Renault і Lada входять в єдиний альянс, спільно готують дві електричні машини для японського ринку. Їх вартість складе близько 18400 доларів, повідомляє Nikkei.

Йдеться про найкомпактніші чотиридверні автомобілі на японському ринку, які відносяться до так званого класу Kei Car. Відповідно до законів країни, їх потужність не може перевищувати 63 кінських сил, довжина повинна бути не більше 3,40 метрів, а ширина не більше 1,48 метра. Натомість покупці таких компактних автомобілів отримують різні пільги.

Обидві новинки будуть зроблені на базі концепту Nissan IMk, представленого восени 2019 року. Тоді Nissan не навів жодних технічних характеристик, за винятком габаритів, які зовсім небагато виходили за рамки, регламентовані класом Kei Car.

У випадку з Mitsubishi машина очевидно стане формальною заміною електромобіля iMiEV. Причому слід врахувати, що останній коштував у себе на батьківщині відчутно дорожче – близько 27 тисяч доларів.

Нові моделі могли б стати найдешевшими електрокарами на японському ринку, якщо не представлений раніше малюк Toyota C+ pod з цінником нижче 16 тисяч доларів. Цікаво, що Nissan готує для серійного IMk абсолютно нову платформу, проте це може виявитися компромісне шасі, яке буде використовуватися і в моделях з двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...