MINI показала незвичайний і дуже технологічний мінівен

Модель можна використовувати для роботи, відпочинку, подорожей і вечірок.

Компанія MINI несподівано представила ходову версію концептуального мінівена Urbanaut, який існував лише в цифровому просторі. Демонстраційний екземпляр показує, наскільки ефективно можна використовувати салон.

Urbanaut має три режими, якщо так можна висловитися, які змінюють оформлення інтер’єру та екстер’єру: Chill згодиться для роботи і навіть сну (сидіння можуть розкладатися і перетворюватися в канапу і ложе, а вітрове скло відкривається як вікно), режим Vibe допоможе влаштувати вечірку, а Wanderlust призначений для пересувань. В останньому випадку вся медіасистема перетворюється в їздовий інтерфейс, а навігація не тільки будує маршрут до мети, але і вміє інформувати про визначні пам’ятки, якщо такі зустрінуться на шляху.

Залежно від режиму функціонування змінюється підсвічування в салоні, робота екранів, музика і навіть запахи. А управляти сценаріями «відпочинку», «розваг» та «подорожей» можна через ключ-токен. Варто сказати і про обробку салону: як матеріали використано те, що вже перероблено або може бути перероблено в майбутньому.


Про технічні характеристики розробник промовчав, але уточнив, що прототип може не тільки їздити, а й також їм легко управляти. Силова установка – електрична. Загальна довжина кузова становить 4460 мм.

Сам же віртуальний концепт був представлений минулої осені, але ні зараз, ні тоді про серійні перспективи не обмовилися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...