Mercedes представив компактний електричний хетчбек EQA

Марка Mercedes представила електричний кросовер EQA. Як і очікувалося, машина є не більше ніж злегка перероблена версія бензинової моделі GLA, від якої вона відрізняється переважно іншим оформленням передньої і задньої частин кузова. Базова вартість електрокара в Німеччині з урахуванням ПДВ становить 47540 євро.

Якщо зовнішність EQA була великим секретом, то про начинку ми дізналися тільки зараз. У базі автомобіль отримав єдиний електромотор потужністю 190 к.с. і передній привід. До сотні така машина розганяється за 8,9 секунди, а її максимальна швидкість обмежена на позначці в 160 кілометрів на годину.

Схоже, базовий EQA орієнтований в першу чергу на китайський ринок, де повний привід і високі динамічні характеристики не є основною вимогою клієнтів. Про це свідчить і запас ходу в 486 кілометрів, який підрахований за прийнятою в Китаї методикою NEDC. За європейською системою WLTP цей показник дорівнює 426 кілометрам.

Цікаво, що передньопривідний EQA оснащений асинхронним електромотором, що ріднить його з першими моделями «Тесли». Німецька машина отримала індекс «250» і батарею з корисною ємністю на 66,5 кіловат-годин (повна ємність досягає майже 80 кіловат-годин). Бортовий зарядний пристрій має потужність в 11 кіловатів, а від джерела постійного струму електромобіль може заряджатися енергією потужністю до 100 кіловат.

Також анонсована і більш потужна версія з додатковим заднім мотором на постійних магнітах і повним приводом. Віддача виросте до 272 кінських сил. Збільшать і батарею: автовиробник обіцяє, що запас ходу по WLTP перевищить 500 кілометрів.

По суті, EQA став компромісною моделлю, заміна якої очікується після 2025 року. До цього моменту Mercedes повинен підготувати абсолютно нову компактну архітектуру, створювану виключно для електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co