Mercedes-Benz затримає постачання нових автомобілів більш ніж на рік

Глобальний брак мікросхем продовжує чинити негативний вплив на виробничий графік підприємств автомобільної промисловості. У перші кілька місяців 2021 року автовиробники у всіх країнах світу почали відчувати гострий дефіцит чипів, а заводи один за іншим зупиняли виробництво на різні терміни. Черговою жертвою кризи став Daimler: глава концерну оголосив про те, що Mercedes-Benz змусить покупців чекати на свої автомобілі понад рік.

Керівник Mercedes-Benz Ола Калленіус повідомив виданню Reuters про те, що через глобальний дефіцит мікроелектроніки марка змушена серйозно збільшити термін очікування замовлених клієнтами автомобілів. «Попит на Mercedes-Benz величезний і одночасно, на жаль, існують серйозні обмеження. Для окремих моделей час очікування більший, ніж хотілося б – в деяких випадках понад рік », – сказав він. За словами Калленіуса, нестача мікросхем навряд чи завершиться до 2023 року. За оцінками аналітиків, галузі буде потрібно ще як мінімум 15-20 місяців, щоб подолати дефіцит напівпровідників, хоча в наступному році його вплив на виробництво має бути вже менш серйозним.

«Постачальники мікроелектроніки посилаються на структурні проблеми з попитом», – розповідав на Мюнхенському автосалоні глава Mercedes-Benz. Ситуація збережеться в 2022 році, але може стати менш напруженою в 2023 році, відзначав топ-менеджер. З ним згоден і глава концерну Volkswagen Герберт Дисс, який вважає, що в найближчі місяці і навіть роки ситуація з дефіцитом мікроелектроніки не нормалізується, оскільки напівпровідники як і раніше користуються величезним попитом по всьому світу і потреба в них буде тільки рости.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...