Mercedes-Benz представив нову спецверсію Майбаха

Mercedes-Benz представив нову спецверсію лімузина Mercedes-Maybach S-Class – вона має в назві приставку Haute Voiture і відрізняється низкою стильових особливостей зовні та всередині.

Кузов S-Class Haute Voiture забарвлений за двотоновою схемою: верхня частина покрита глибоким темно-синім металіком, нижня – ніжним рожево-золотистим відтінком. У цьому сенсі серійний Haute Voiture повторює показаний у травні шоу-кар.

Сидіння машини оброблені шкірою кольору Crystal White, у дверних картах використовуються вставки з матеріалу букле (груба тканина полотняного переплетення) з оригінальним патерном. Настил на підлозі зроблений із поєднання вовняної тканини та пухнастого мохера. У комплектацію входять келихи для шампанського кольору рожевого золота. Спеціально для S-Class Haute Voiture змінено графічний дизайн інтерфейсу медіасистеми MBUX.

Mercedes-Benz планує за передоплаченими замовленнями зібрати 150 таких машин, їх почнуть відвантажувати покупцям у 2023 році. На центральній консолі кожного екземпляра – табличка з вигравіруваним індивідуальним номером. До кожного автомобіля додаватиметься набір спеціальних аксесуарів – масштабна копія Майбаха, фірмовий брелок для ключів та автомобільний чохол з логотипом бренду та написом Haute Voiture.

Щодо техніки цей S-Class базується на версії S680 4Matic, тобто він оснащений 6,0-літровим бензиновим V12 потужністю 630 к.с. і крутним моментом 1000 Нм. Агрегат поєднується з 9-ступеневою автоматичною КП та повним приводом.

Поряд із спецверсією Mercedes випустить колекцію сумок, в яких будуть використовуватися ті ж матеріали, що й у оббивці салону нового Maybach.

Цільовий ринок для Mercedes-Maybach S-Class Haute Voiture – Близький Схід.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com