Mercedes-Benz представила футуристичний концепт електромобіля Vision AMG

У німецькому Аффальтербаху, де розташовується штаб-квартира Mercedes-AMG, розробили та представили концепт електромобіля Vision AMG. Футуристичний проект показує, в якому напрямку розвиватиметься робота німецького автогіганта.

Про технічні характеристики машини не йдеться майже нічого – згадується лише платформа AMG.EA, на якій з 2025 року випускатимуться серійні електромобілі. Ця платформа передбачає використання нових потужних та легких двигунів Axial Flux, розроблених дочірнім підприємством Mercedes-Benz YASA.

Виробник вважав за краще зосередитися на зовнішньому вигляді машини, відзначивши футуристичний обтічний кузов і цікаві світлові рішення: світлодіодні лінії протягнулися вздовж елементів, що заміняють електромобілю радіаторні грати, а також над задніми ліхтарями.

Від класичних ґрат було вирішено відмовитися за непотрібністю, проте вони вже давно стали невід’ємним елементом фірмового стилю Mercedes, тому їх замінили ілюмінацією. Світлодіодні лінії зможуть світитися постійно або демонструвати анімацію. А фірмова трикінцева зірка тепер втілилася не лише у фірмовому логотипі, а й у формі передніх фар.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.mbusa.com