Mercedes-Benz назвав ціни на Mercedes-Maybach S-Class

Крім Mercedes-Benz S-Class нового покоління, в лінійці німецького автовиробника є свіжий варіант Mercedes-Maybach. Найрозкішніший автомобіль Daimler тепер має ціну.

Слідом за новим Mercedes-Benz S-Class, представленим у вересні, Mercedes-Maybach в листопаді презентував свою ще більш розкішну версію S-Class. Різницю видно відразу: при довжині 5,47 м Mercedes-Maybach не менше ніж на 18 сантиметрів довший від «звичайного» Lang S-Class. Унікальна решітка радіатора і рясне використання хрому, а також логотипи Maybach і двоколірне забарвлення кузова гарантують, що власник даного автомобіля порахував звичайний S-Class занадто простим.

Звичайно, розкіш інтер’єру вражає ще більше: тут можна знайти два просторих задніх сидіння, які можна електрично регулювати всіма можливими способами, велику кількість екранів, численні лампи освітлення, виняткове декоративне підсвічування і високоякісну обробку. На думку Mercedes-Maybach, V12 ідеально поєднується з таким розкішним «лінкором», так що він знову розміститься під капотом найдорожчої версії.

«Дешевший» з двох варіантів, які будуть доступні, – S580 4Matic. Він використовує помірно-гібридний 4,0 бітурбо V8, який забезпечує потужність 503 к.с. і максимальний крутний момент 700 Нм. Це означає, що Mercedes-Maybach S-Class може розігнатися до 100 км/год за 4,8 секунди. При цьому витрата палива в змішаному режимі (WLTP) складе від 10,5 до 11,7 літра на 100 км. S580 4Matic буде коштувати не менше 228637 євро.

Інший варіант – це Mercedes-Maybach з 6,0-літровим V12, S680 4Matic. Він має потужність не менше 612 к.с. з обертовим моментом 900 Нм. До речі, при розгоні до 100 км/год він економить всього півсекунди. Як і у версії з V8, максимальна швидкість обмежена 250 км/год. V12 вимагає від 13,7 до 14,4 (комбінована витрата) літрів бензину на 100 км. До речі, вперше це джерело живлення суміщене з повним приводом. Для отримання абсолютної топ-моделі необхідно внести мінімум 310993 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...