Mazda CX-30 отримала невелику надбавку в потужності і оновлення безпеки

Mazda оновила гаму кросовера CX-30 на японському ринку. Автомобіль отримав трохи більше потужні двигуни і поліпшення систем безпеки.

Багато уваги приділено версії Skyactiv-X. У неї незвичайний 2,0-літровий бензиновий ДВС. Ступінь стиснення двигуна досягає вражаючого співвідношення 15: 1. У режимі холостого ходу в Skyactiv-X бензин запалюється самостійно через стиснення, а традиційні свічки починає працювати лише при навантаженні.

В рамках поновлення потужність мотора була збільшена з 180 до 190 к.с., тяга – з 224 до 240 Нм. Йому допомагають синхронний двигун змінного струму на 6,5 к.с. (4,8 кВт) і літій-іонна батарея 24 В.

У листопаді аналогічне оновлення дісталося Mazda 3. Для акцентування уваги споживачів на тому, що модифікація є «м’яким» гібридом, компанія почала використовувати позначення e-Skyactiv-X.

Злегка змінилася і версія Skyactiv-D. 1,8-літровий дизельний мотор тепер розвиває 130 к.с. замість 116 л.с. Плюс до цього максимальна тяга в 270 Нм стала доступна в більшому діапазоні оборотів.

У системи безпеки Cruising & Traffic Support (CTS) максимальна швидкість функціонування була збільшена до 55 км / ч. CTS допомагає водієві трохи розслабитися в пробках: вона автоматично слід за що їхав і дотримується обраної смуги руху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!