Лише електрокари: українцям можуть заборонити приганяти авто з двигунами внутрішнього згоряння

В країнах ЄС уже кілька років активно розробляють ініціативи щодо заборони продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Цікаво, що такі обмеження незабаром можуть почати діяти і в Україні.

Так, під час Транспортного тижня в Одесі в Мінінфраструктури поділилися планами на майбутнє. Зокрема у відомстві наголосили про важливість переходу на екологічно чисті види транспорту і про зобов’язання для населених пунктів закуповувати виключно електротранспорт. У то й же час у міністерстві хочуть ввести заборону на ввезення авто з ДВЗ, тоді як покупцям електричних моделей пропонуватимуть значні пільги.

Як відомо, ініціативу про заборону в’їзду дизельного транспорту вже задекларувала  влада Львова. Там цьогоріч заборонять ввозити старі автомобілі на важкому паливі та машини без каталізаторів.

Нагадаємо, раніше в штаті Каліфорнія, США заявили, що заборонять ДВЗ заради захисту клімату та своїх пляжів. Так, у 2045 році заборону поширять на середні та важкі вантажівки з бензиновими та дизельними силовими агрегатами.

Зазначимо, в квітні українці зареєстрували майже 39 тисяч уживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...