Літаючий автомобіль Xpeng X2 може перевозити 560 кг вантажу на швидкості до 130 км/год

Чому Xpeng X2 називають літаючим автомобілем, не зовсім зрозуміло – у нього навіть немає коліс.

Китайський виробник електромобілів XPeng представив прототип літаючого автомобіля Xpeng X2, який зможе здійснювати польоти без участі пілота.

Презентація автономного літаючого автомобіля Xpeng X2 відбулася в цьому році на Шанхайському автосалоні. Попередником Xpeng X2 є літаючий автомобіль Voyager X1 четвертого покоління, який може злітати і приземлятися вертикально. Voyager X1 вже здійснив понад 10000 тестових польотів в Китаї.

Xpeng X2 зможе перевозити до 560 кг вантажу при власній масі 360 кг. Пристрій зможе перебувати в повітрі до 35 хвилин і переміщатися при максимальній швидкості 130 км/год. Він буде оснащений різними датчиками для виявлення потенційних перешкод.

Чому Xpeng X2 називають літаючим автомобілем, не зовсім зрозуміло – у нього навіть немає коліс. Ймовірно, виробник робить це для залучення додаткової уваги. По суті це квадрокоптер з кабіною для пасажирів і вантажу.

До того, як подібні транспортні засоби увійдуть в наше життя, напевно пройде ще кілька років. Однак очевидно, що цей напрямок активно розвивається.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело gizmochina.com

Коментарі
Завантаження...