Lexus запустив програму по онлайн-продажу авто

Програма під назвою Monogram дає можливість клієнтам інтегрувати користувальницький інтерфейс на офіційному вебсайті Lexus, на сторінці дилерського центру та в самому представництві. Користувачі вже сьогодні можуть почати свій шлях до володіння пропонованих моделей Lexus в режимі онлайн та завершити покупку, не виходячи з власного будинку.

Як зазначає віцепрезидент Lexus Ендрю Гіллеланд, мета компанії – забезпечити більшу прозорість у відносинах з клієнтами та стати більш ефективними у продажах: будь то в виставковому залі або онлайн.

“Від підвищеної гнучкості для гостей до вдосконалених технологій для наших дилерів – Monogram надає нашому бренду інструменти, що дозволяють передбачати очікування гостей сьогодні та в майбутньому», – зазначив топменеджер японського бренду.

Зазначається, що програма надає гостям більший контроль над тим, як само вони купують свій автомобіль, та була розроблена у щильній співпраці з такими підрозділами як Toyota Motor North America та Lexus Financial Services.

Для автодилерів Lexus система може легко інтегруватися з поточною інформацією про запаси та системою управління взаємовідносинами з клієнтами й фінансуванням через Lexus Financial Services.

Програма Monogram в цей час тестується тільки на окремих ринках, але буде розширюватися протягом року. В компанії Lexus зауважили, що абсолютно новий онлайн-інтерфейс Monogram дозволить покупцям здійснювати покупку нового автомобіля через інтернет, та буде повноцінно представлений навесні 2021 року, а зараз працює в тестовому режимі.

Нагадаємо, що бренд Toyota також розробив для себе аналогічну систему під назвою SmartPath. Вона вже доступна на окремих ринках через п’ятдесят автодилерських центрів, та цього року буде значно розширена.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com