Lexus заінтригував загадковим електромобілем

Японський автовиробник Lexus продовжує тизерну кампанію нового загадкового електромобіля, який дебютує в протягом 2021 року в статусі концепту. На початку грудня 2020 року преміальне відділення “Тойоти” опублікувала знімок, на якому зображена передня частина електрокара, а 1 лютого вже було розповсюджено зображення корми майбутньої моделі.

На новому тізері можна розглянути напис Lexus, що світиться на двері багажника (мова, по всій видимості, йде про концептуальну версію кросовера). Крім того, можна побачити спойлер, а також тонкі світлодіодні задні ліхтарі, які розташовані горизонтально. Великий панорамний дах візуально розділений на два сегменти.

Зазначається, що у тому ж стилі виконаний й передок електромобіля – з оптикою складної форми, що підсвічується логотипом й заглушкою на місці радіаторної решітки.

Компанія Lexus зараз також працює над власною системою керування електроприводом. Ця технологія отримала назву Direct4. Ця система стане однимыэю з найважливіших кроків на шляху до майбутньої електрифікації модельного ряду і, по завіренням представників марки, “забезпечить кращі керованість та контроль, а також зниження рівня шуму”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com