Lexus випустить свій перший електромобіль у 2022 році

Багато автовиробників, включаючи General Motors і Ford, вже взяли курс на електрифікацію свого модельного ряду. Не залишився в стороні від цього тренду і Lexus, преміальний суббренд японського автогіганта Toyota. Вихід його першого справжнього електромобіля вже не за горами.

Як пише портал CarAdvice, Lexus пообіцяв випустити свій перший повністю електричний автомобіль вже в 2022 році. А в кінці 2021 року бренд покаже нову гібридну модель, що поєднує в собі ДВЗ і електромотор. До 2025 року преміум-бренд Toyota має намір випустити понад 10 нових електромобілів.

Так, в асортименті Lexus вже є UX300e 2021 модельного року, який позиціювався свого часу як перший електромобіль бренду, але він побудований на тій же платформі, що і UX200 і UX250h з бензиновими двигунами. А електрокар, який побачить світ у наступному році, буде заснований на платформі, створеній спеціально для електромобілів. Що це буде за модель, в Lexus не розкривають, але, швидше за все, це буде середньорозмірний кросовер.

Що ж стосується гібридної моделі, яка вийде в цьому році, то про неї в Lexus теж нічого не розповіли. Але багато хто чекає, що це буде повнопривідна версія кросовера Lexus NX з електродвигуном потужністю 225 кВт. Швидше за все, вона з’явиться на ринку під ім’ям Lexus NX450h.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co