Латиші представили свій перший електрокар

Латвійська компанія Dartz представила свій перший повністю електричний автомобіль. Автовиробник раніше спеціалізувався лише на випуску позашляховиків для внутрішнього ринку. Зараз компанія створила новий бренд Freze та починає продажі свого першого електрокару під назвою Nikrob EV.

На жаль, інформації про електромобіль дуже мало. Наразі відомо, що електрокар Nikrob EV без підзарядки здатен проїхати близько 190 кілометрів, що є дуже скромним показником автономності. Але й ціна на новинку очікується дуже бюджетна. Стартова ціна на електрокар становить 9 999 євро. Nikrob EV – найдешевше повністю електричне авто, що виробляється в Європі.

З технічних характеристик відомо, що в основу новинки ліг китайський електромобіль Wuling Hongguang Mini EV, який оснащується одним електричним двигуном потужністю 17,4 кінських сил та акумуляторними батареями місткістю 9,2 кВт/год та 13,8 кВт/год. Швидше за все, саме така силова установка дістанеться й латвійському електромобілю.

Зазначимо, що оригінальний Mini EV пропонувався з обробкою салону з натуральних матеріалів. Передбачається, що перший латвійський електрокар Nikrob EV теж отримає салон, який оброблений матеріалом з пальмового листя.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorauthority.com