Китайці вже користуються сервісом безпілотних таксі

Китайський стартап AutoX, який заснований корпорацією Alibaba та рядом інших, запустив сервіс безпілотних таксі в місті Шеньчжень (КНР). Зазначається, що новітня передова технологія дозволяє перевозити пасажирів без водіїв. За інформацією видання Forbes, перші випробування інноваційного сервісу почалися ще минулої осені, а зараз Robotaxi можуть скористатися усі охочі.

Для демонстрації роботи сервісу Robotaxi стартап AutoX випустив 10-хвилинний відеоролик, де в подробицях розкривається усі переваги безпілотних таксі.

У відео показано мінівен Chrysler Pacifica, який перевозить пасажирку з Шеньчженя до найближчого населеного пункту Піншань. При цьому автівка помітно повільніше людини проїжджає нерегульовані перехрестя та об’їжджає перешкоди на шляху. Обережність та безпека – найголовніші пріоритети Robotaxi.

Зазначається, що замовити таксі на автопілоті можна через звичайний мобільний додаток. Нюансі сервісу поки з’ясовуються. Наприклад, поки невідомо, чи зможе клієнт вибирати, на якій машині він хоче поїхати – на роботизованій або зі звичайним водієм.

Нагадаємо, у стартапу AutoX мається дозвіл також запустити таксі без водіїв в американському штаті Каліфорнії, але там сервіс ще не доступний. Скоріш за все, компанія хочу спочатку “обкатати” технологію в Китаї, а вже потім заходити на ринок США.

Якщо все піде за планом, то, можливо, вже цього року в Каліфорнії також з’являться перші таксі без водіїв. Фантастичне майбутнє стає сьогоденною реальністю!

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело newatlas.com