Китайці виробляють найдешевший у світі електрокар за $900

Китайська компанія Changli презентувала оновлену версію свого компактного електромобіля вартістю усього 900 доларів США. Про це стало відомо після того, як деякі автоблогери в США отримали свої електрокари, замовлені через інтернет.

Модернізований електромобіль Changli отримав абсолютно новий кузов з іншим силуетом та сучасною лінією дверей. Також змінилися бампери та головна оптика. Крім того, новинка отримала повноцінні скла, що опускаються замість колишніх зсувних. Крім того, китайці посилили багажник на даху та розробили нову схему забарвлення.

У салоні з’явилися нова передня панель та дверні карти. Також поліпшена обробка й деякі органи управління. Що стосується ходової частини, то Changli тепер комплектуються повністю дисковими гальмами з гідравлічним приводом замість колишнього механічного. Штатний електродвигун має потужність 1,1 кінська сила.

Попри масштабні зміни, ціна електромобіля залишилася в цілому колишньою. Зазначається, що сама автівка коштує 900 доларів. Ще 300 доларів становить вартість акумулятора, який продається окремо.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело jalopnik.com