Китайці випустили інноваційний електрокар Intelligence in Motion

Минулого року китайський автоконцерн SAIC заснував нову дочірню компанію Zhiji Auto, завданням якої є випуск просунутих та відносно дорогих електрокарів під брендом IM. Він розшифровується як Intelligence in Motion, тобто інтелект в русі.

Нещодавно марка IM презентувала свої перші розробки, які поки ще не отримали офіційних назв. Електроседан IM за габаритами близький до Tesla Model S: 5 метрів – в довжину та 1,96 м – в ширину. Всі двері оснащені сервоприводом, а замість зовнішніх дзеркал встановлені камери. Головною особливістю моделі є матричні фари з химерно вигнутою оптикою. Основний блок складається з 5 000 світлодіодів, які можуть не тільки гнучко змінювати форму світлового пучка, а й навіть “малювати” на дорозі навігаційні підказки для водія.

Інтер’єр може похвалитися великим 39-дюймовим дисплеєм, шкіряною обшивкою та дерев’яним шпоном. Передбачено автопілот, який включає 15 камер, 12 ультразвукових й 5 міліметрових радарів. Працює вся ця інновація на сучасному процесорному модулі Nvidia Xavier. Є в електрокар також бортовий відеореєстратор з охопленням 180 градусів з запатентованою системою Carlog.

Електроседан IM оснащений повним приводом з двома електричними двигунами, сумарна потужність яких дорівнює 544 кінських сил (700 Нм). До першої сотні розганяється за 3,9 сек. Повідомляється, що в розробці та налаштуванні шасі з адаптивними амортизаторами брали участь фахівці формульної команди Williams. Спереду модель використовує має підвіску з двома важелями, ззаду – багатоважільну. Гальма встановлені Brembo.

Без підзарядки електроседан зможе проїхати до 870 км. Крім звичних зарядних роз’ємів, електрокар оснащений індукційної бездротовою зарядкою потужністю 11 кВт: приймальний пристрій встановлено під днищем авто.

Старт виробництва й продажів електроседанів IM в Китаї заплановано на кінець цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com