Китайці тизерять електричний аналог Suzuki Jimny

Suzuki Jimny для багатьох є іконою серед позашляховиків. І дивно, що японська компанія поки що не поспішає з електрифікацією моделі. Ну а якщо японці не поспішають, то за справу взялися китайці з Baojun (належить СП SAIC-GM-Wuling), які вирішили створити повністю електронний позашляховик подібних габаритів і дизайну.

Тизери поки що безіменного позашляховика показали на презентації модернізованого малюка Baojun Kiwi EV 2023 року. Як можна помітити, тридверний квадратний кузов дуже схожий на той, що використовується на актуальному Suzuki Jimny. Однак передок моделі отримав не круглі ліхтарі, як у японця. Світлотехніка електропозашляховика Baojun складається з чотирьох прямокутних світлодіодних елементів. Задні ліхтарі менш оригінальні, і є овали, зібрані з кількох елементів.

Силова установка поки що залишається під питанням. Відомо лише те, що вона буде повнопривідною, що складається із двох електродвигунів. Враховуючи габарити моделі, майже, напевно, компанія буде використовувати на машині електромотори від Kiwi EV. Нагадаємо, малюк Kiwi комплектується двома двигунами на вибір, які розвивають 54 або 68 кінських сил. Тобто приблизна сумарна потужність буде в районі 108-136 кінських сил. І це трохи більше, ніж у бензинових Suzuki Jimny.

Ціни на позашляховик Baojun поки що не розкриваються. Виробник адресує цей електрокар людям, які живуть у великих містах, але при цьому люблять вибиратися на природу. Концепт моделі представлять на автосалоні в Гуанчжоу наприкінці листопада, а вихід на ринок заплановано на 1 квартал 2023 року.

Нагадаємо, що китайці вже робили спробу зробити електричний аналог Suzuki Jimny. Невелика компанія Hengrun ще влітку минулого року випустила компактний HRS1. Однак він досі не отримав повного приводу, а його моторчик на 44 кінські сили не дозволяє штурмувати хоч скільки-небудь серйозне бездоріжжя. До речі, монгольська компанія Bars Motors випускає HRS1 під своїм позначенням MOZO Hero.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com