Китайці прискорюють розробку всепогодних акумуляторів для електрокарів

Вчора стало відомо, що Міністерство промисловості та інформатизації КНР заявило про спеціальну урядову програму для підвищення продуктивності акумуляторів електрокарів в умовах низьких температур. Відомство жадає від виробників акумуляторних батарей та дослідницьких інститутів прискорити розробку й підготовку до серійного виробництва всепогодних автомобільних акумуляторів.

В офіційній заяві китайського Міністерства промисловості та інформатизації йдеться про технологічний прорив, якій повинен статися через прискорення розробки та підготовки до серійного виробництва нових автомобільних акумуляторів всепогодного типу. Про це зазначив на пресконференції офіційний представник відомства Хуан Ліб Ін.

Крім того, чиновник зазначив, що будуть зроблені зусилля по стандартизації відповідних технологій, додавши, що виробники електрокарів та компонентів повинні здійснювати якісніше післяпродажне обслуговування.

Треба зазначити, що ці кроки є відповіддю на недавні скарги деяких власників електрокарів на зменшення місткості акумуляторних батарей та скорочення дальності поїздок в морозну погоду.

Нагадаємо, що цієї зими на півночі Китаю спостерігаються аномальні морози, що негативно вплинули на життя людей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело xinhuanet.com