Китайці представили “преміальний” електрокросовер Hengchi з трьома екранами

Китайська компанія Hengchi була створена минулого літа, проте вже встигла добре про себе заявити в сегменті сучасних електрокарів. Новий автомобільний бренд планує здійснити випуск одночасно чотирнадцяти електричних версій автівок. З них шість вже було презентовано на початку серпня 2020 року.

Зазначається, що на конвеєр першою поставлять версію електрокара Hengchi 1 класу D в кузові седан. Разом з ним також почали випускати 7-місний мінівен модифікації Hengchi 4, а також середньорозмірний сучасний електрокрос Hengchi 3. Базою для всіх моделей виступає одна платформа EM3.

Нещодавно в інтернеті з’явилися знімки інтер’єру моделі електричного кросовера Hengchi 3. Швидше за все, інші електричні версії будуть також оснащуватися за аналогічною схемою. Салон електрокара отримав фізичні кнопки. Винятком є ​​”аварійка”, а також окрема зручна сенсорна клавіатура в районі центральної автомобільної консолі.

Всередині транспортного засобу розміщено три великих сенсорних екрани, які створюють враження одного величезного дивовижного тачскріну. За допомогою акуратною шайби вибираються режими руху електрокара. Для преміального електрокросовера передбачено також панорамний дах, що отримав незвичайний орієнтир з трикутників. На конвеєр електромобілі Hengchi поставлять вже в серпні наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело scmp.com