Китайський стартап Aiways виводить на ринок Італії свої електромобілі

Бренд Aiways і італійський імпортер планують реалізовувати модель U5

Китайський виробник електромобілів Aiways 8 червня уклав угоду про співпрацю з імпортером Кoelliker Group, в рамках якої планують реалізовувати на ринку Італії модель U5, – повідомляє Autohome.com.

Бренд Aiways вже представлений у Франції, Німеччині, Нідерландах, Бельгії і Данії. Тепер, згідно з глобальним стратегічним планом китайської компанії, планується освоєння ринків Південної Європи.

Повідомляється, що для ознайомлення місцевої аудиторії з кросовером Aiways U5, Кoelliker Group привезе ці машини в дилерський центр в Мілані. Планується, що з автомобілями спочатку ознайомляться засоби масової інформації, а потім будуть проведені тест-драйви.

Ціни на новинку поки не розкриваються. Як і не розкривається дата початку продажів, очікується, що вони почнуться до кінця цього року.

Згідно з даними Markline JATO, ринок електромобілів в Італії продовжує зростати небаченими темпами. Очікується, що за 2021 рік зростання складе 100% щодо попереднього року. Серед усього обсягу проданих «електричок» на частку електрокросоверів припадає лише 15%, так що сегменту є куди рости.

Цікаво, що субсидія, яка виділяється італійським урядом для покупки екологічно чистого автомобіля, досягає 8 тисяч євро, що перевищує цей показник в Німеччині і Франції. Більш того, в Італії виділено 750 мільйонів євро на будівництво 20 тисяч зарядних станцій.

Нагадаємо, що крім Aiways на європейський ринок виходять такі імениті виробники як BYD і XPeng. Крім них, свою частку пирога хочуть відкусити і дрібніші гравці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn