Китайський BYD почав виробляти «ідеальний автомобіль для таксі»

Китайський концерн BYD Auto почав виробництво нової моделі BYD D1 – це один з небагатьох автомобілів в світі, спочатку розроблених спеціально для таксомоторних перевезень.

D1 – електромобіль з кузовом типу «універсал підвищеної місткості». У нього «по-мінівеновская» коротка носова частина і високий кузов. Машина наділена лаконічним екстер’єром – з простими лініями і «чистими» поверхнями зовнішніх панелей. Дверей – п’ять, ліва задня відчиняються по ходу руху, права задня має зсувний механізм. Довжина, ширина і висота автомобіля складають 4390, 1850 і 1650 мм відповідно, колісна база – 2800 мм. Машина оснащена електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) і літій-залізо-фосфатного батареєю. Провідними є передні колеса.

Салон п’ятимісний, підлогу в задній частині абсолютно рівний. Завдяки широким дверних отворів посадка-висадка зроблена зручною для всіх категорій пасажирів, включно з пенсіонерами та вагітних жінок. Пасажирські сидіння мають на 25% більше м’яку набивання, ніж водійське: це зроблено для підвищення комфорту. Водієві ж, навпаки, потрібна щільна набивка, щоб не розслаблятися під час 8-12-годинного робочого дня. Оббивка виконана із зносостійкого легко відмивається шкірозамінника. Відстань від спинки заднього сидіння до тильної сторони переднього – 1000 мм, це на рівні представницьких седанів. Ширина задньої частини салону в районі плечей – 1425 мм.

Передня панель салону має горизонтальну архітектуру, медіасистеми виконана на манер планшета, режими руху вибираються селектором на центральній консолі або підрульовими перемикачами. Заднім пасажирам пропонуються розкладний столик, підстаканники і окрема медіасистеми.

Нову модель BYD розробляв протягом трьох років, консультативну підтримку йому надавала компанія Didi – це китайський аналог американського сервісу таксі Uber. Перші місяці BYD D1 буде на ексклюзивних правах викуповувати Didi, пізніше модель стане доступна і іншим китайським таксопаркам.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!