Кидаються під колеса: в мережі розповіли про нову автопідставу в Україні

Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко попередив водіїв про нову автопідставу, яка набирає популярності в Україні.

Про це експерт написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, зараз вкрай небезпечно виїжджати автомобілем на дорогу без відеореєстратора. Усе через новий хайп, який набуває популярності у мережі. Його суть в тому, що підлітки заради хайпу штовхають один одного під колеса авто. Таким чином, вони намагаються показують свою сміливість та хочуть набратися нових вражень.

На жаль, діти не розуміють, що вони можуть сильно травмуватися або навіть загинути, а відповідати за їхні «подвиги» будуть водії, пише О.Назаренко.

Тим часом автоюрист Вадим Володарський вважає, що проблема не в підлітках, а в обвинувальному ухилі на адресу водія при будь-якій ДТП з пішоходом. На його думку в Україні водій завжди буде винен у аварії, тому без реєстратора їздити у нас не можна.

Нагадаємо, в 2020 році в Україні сталося 3 327 ДТП за участю дітей, 156 загинули, ще близько 3,7 тисячі отримали травми.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...