Кримському мосту пророкують остаточне руйнування

Як стало відомо з доповіді заступника директора Інституту геофізики ім. Субботіна Національної академії наук України Олександр Кендзера, незаконно побудований кілька років тому росіянами міст через Керченську протоку, буде зруйнований через можливий потужний землетрус. Побудована споруда не витримає підземних поштовхів та повністю зруйнується.

Нагадаємо, що побудований міст через Керченську протоку має автомобільне та залізничне сполучення. За словами експерта від інституту геофізики Олександра Кендзера, сейсмічні дослідження дозволяють спрогнозувати у разі землетрусу дуже погану ситуацію в місцях житлових будинків та інших об’єктів, зокрема, мостової споруди.

“Зараз під Кримським мостом проходить межа розділу двох тектонічних плит. Вочевидь, що ці плити можуть зміщуватися або повертатися, що може спровокувати землетрус”, – зазначає вчений.

Таким чином, можуть виникнути досить сильні землетруси. Як показують останні дані, в Анапі за 126 км від Керчі, вже були землетруси, що свідчить про активні процеси в регіоні.

Нагадаємо, що не так давно на Кримському півострові покрилася тріщинами мініатюрна копія Керченського мосту, який встановлено ​​в Комсомольському парку м. Керч.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.oboz