Концерн GM відкликає 5,9 млн автівок

Американський автовиробник General Motors вимушений в березні 2021 року відкликати в США 5,9 млн автомобілів. Причиною такого рішення є можливі проблеми з подушками безпеки Airbag від компанії Takata.

Зазначається, що під відклик потраплять наступні моделі: Chevrolet Silverado 1500, 2500, та 3500; GMC Sierra 1500, 2500 й 3500; Cadillac Escalade EXT, Chevrolet Avalanche, Chevrolet Tahoe та Suburban, GMC Yukon і Yukon XL; Cadillac Escalade та Escalade ESV. Всі ці автівки були випущені в період між 2007 до 2014 роком.

Зазначимо, що про проблеми з подушками безпеки Takata відомо вже кілька років. За цей час через дефектні подушки безпеки, встановлених на автомобілях 19 автовиробників, у всьому світі загинуло щонайменше 25 осіб та ще 300 осіб отримали травми. При спрацьовуванні цих “вбивчих” подушок безпеки Airbag в людей можуть полетіти невеликі шматки металу, свого роду шрапнель.

Треба зауважити, що компанія General Motors чотири роки стверджувала про те, що її автомобілі з подушками безпеки Takata не потребують відкликання. Але американська Національна адміністрація безпеки дорожнього руху наполягала на відклику автівок. Й ось тепер після чотирьох років боротьби американський автогігант здався та відкликає 5,9 млн машин.

Через те, що в Україні останнім часом часто купують вживані автомобілі в США, можливо, деякі з цих машин, що відкликаються зараз їздять по наших дорогах.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com