Концерн Daimler прискорює перехід на електромобілі

Багато електромобілів, заплановані автовиробником на 2024 або 2025 рік, вже знаходяться на фінальній стадії розробки, повідомляє журнал Manager Magazin.

Компанія Mercedes-Benz, яка входить в концерн Daimler, вже випустила ряд електромобілів, таких як EQS. Однак Daimler має намір прискорити випуск електромобілів, намічений на середину цього десятиліття, при одночасній відмові від версій, що працюють на викопному паливі, оскільки він переглядає свою стратегію електрифікації, повідомило в четвер видання Manager Magazin.

Багато електромобілі, заплановані німецьким автовиробником на 2024 або 2025 рік, будуть перенесені на рік вперед, а їх еквіваленти на викопному паливі будуть виключені з модельного ряду, повідомляє журнал з посиланням на джерела, близькі до цього питання. За даними ЗМІ, генеральний директор Daimler Ола Калленіус хотів би оголосити про зміни в стратегії до літніх канікул в цьому році.

Нагадаємо, що пресслужба Mercedes-Benz заявила в березні, що компанія прискорить перехід на електромобілі, але не повідомила подробиць про те, наскільки швидко модельний ряд перейде на електромобілі.

Відзначимо, що деякі автовиробники оголосили про тверді плани перейти на повністю електричні машини. Volvo, наприклад, заявляє, що до 2030 року всі її автомобілі будуть електромобілями.

Європейська група компаній Transport and Environment (T & E) заявила на цьому тижні, що деяким автовиробникам, включаючи Daimler, не вистачає амбітних цілей щодо відмови від автомобілів, що працюють на викопному паливі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...