Концерн Daimler припиняє існування

Німецький концерн Daimler припиняє своє існування в чинному вигляді: керівництво вирішило розділити його на дві незалежні компанії – Mercedes-Benz Cars&Vans, що буде випускати легковики, та Daimler Trucks&Buses буде спеціалізуватися на вантажівках.

Наглядова рада концерну Daimler вже оголосила про фундаментальні зміни корпоративної структури. В рамках підвищення ефективності бізнесу концерн вирішено розділити на дві незалежні одна від одної компанії та й перейменувати: легковики та мікроавтобуси буде випускати Mercedes-Benz Cars&Vans, а вантажівки й автобуси – Daimler Trucks&Buses.

Обидві нові компанії пов’язані з реорганізацією концерну та всі формальності повинні бути узгоджені в третьому кварталі цього року. Керівництво німецького концерну Daimler вважає, що незалежне управління повинно допомогти компаніям швидше приймати рішення та стати ще більш гнучкими й конкурентоспроможними на ринку.

“Це історичний момент для Daimler та початок глибоких перетворень. Mercedes-Benz Cars&Vans та Daimler Trucks&Buses стають окремими бізнесами зі своїми групами споживачів, технологічними шляхами та потребами в капіталі. Ми впевнені у фінансовій та операційній стійкості цього напрямку розвитку”, – зазначив нинішній глава концерну Ола Калленіус, який після поділу очолить компанію по випуску легковиків. Зазначається, що контрольний пакет Daimler Trucks&Buses буде розподілений між нинішніми акціонерами концерну.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com