Компанії IKEA і Renault спростували розробку збірного електромобіля Höga

Сьогодні в інтернеті стали активно публікуватися новини про розробку IKEA і Renault збірного електромобіля Höga. Її підхопили навіть великі джерела, на базі яких була написана і наша новина. Однак, як повідомили прес-служби IKEA і Renault, в реальності розробка електромобіля IKEA Höga не веде. А опубліковані зображення є дипломною роботою дизайнера Райана Шлоттхауера (Ryan Schlotthauer).

Почалося все з того, що авторитетне видання L’Automobile опублікувало матеріал, у якому автор помилився і написав, що знайшов в інтернеті зображення майбутнього електромобіля спільної розробки IKEA і Renault. Вказавши ймовірну вартість (5300 євро) і кількість деталей для збірки (374 штуки). Потім це підхопили інші портали. Однак видання Inside EVs вирішило розібратися в ситуації і написало в прес-службу обох компаній.

У компанії Renault похвалили проект, але сказали, що з реальністю він не має нічого спільного: «Це дуже класний академічний проєкт. Однак ми ніколи не брали участь в його створенні» .

А так прокоментували ситуацію в IKEA: «Ми, безумовно, раді бачити інтерес до роботи Шлоттхауера. Вона дійсно заслуговує на увагу, нам дуже подобається бачити нові способи мобільності, і те, як люди надихаються нашою продукцією, але, на жаль, наша компанія не займається розробкою проекту Höga. Все це є дизайнерським концептом, в розробці якого наша компанія також не брала участі» .

Сам дизайнер і автор цього проекту Райан Шлоттхауер заявив: «Цей концепт я розробив для своєї дипломної бакалаврської дисертації. Ніякого реальноїго зв’язку з Renault або IKEA, Höga не має» .

Так що проєкт є теоретичним і в житті над його реалізацією ніхто не працює. Не виключено, що в майбутньому обидві компанії звернуть увагу на проєкт збірного електромобіля, але поки що це все не більше ніж плід фантазії автора, який багато ЗМІ піднесли з невірного боку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...