Компанії Huawei і Chery спільно розроблятимуть розумні автомобільні системи

Телекомунікаційний гігант Huawei, чий мобільний бізнес сильно постраждав через американські санкції, за інформацією джерел мережі, уклав рамкову угоду про співпрацю з китайською автомобілебудівною компанією Chery Automobile.

Предметом договору є спільна розробка розумних систем для автомобілів. Мова йде про рішення, що функціонують в тому числі на базі хмарних обчислень і платформ аналітики великих даних.

Виділяються кілька ключових напрямків робіт. Це бортові комп’ютерні системи, комунікаційні рішення на основі стільникового зв’язку п’ятого покоління (5G), засоби автономного управління, розумні системи управління енергією, інтелектуальні водійські місця тощо.

Потрібно відзначити, що Huawei вже співпрацює з іншими китайськими автовиробниками. В їх число входять ASIC Motor, GAC Group, Beijing Automotive Group, Great Wall Motors і BYD.

У перспективі Huawei планує активно розвивати автомобільний напрям. Компанія має партнерські відносини з Contemporary Amperex Technology, найбільшим китайським виробником паливних елементів і літійіонних акумуляторних батарей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело digitimes.com