Компанія з Китаю запропонувала міцні LFP-батареї для електромобілів з запасом ходу до 600 км

Китайська компанія BYD давно присутня на ринку електромобілів, але досі постачала акумуляторами власного виробництва переважно себе і наближених партнерів. Тепер вирішено вийти на зовнішні ринки, і нове покоління LFP-акумуляторів повинне забезпечити високу надійність в поєднанні з низькою вартістю і великим запасом ходу.

Третій за величиною виробник електромобілів на китайському ринку, компанія BYD, як зазначає Nikkei Asian Review, на цьому тижні повідомила про готовність почати оснащення своїх нових електромобілів тяговими акумуляторами нового покоління, які в подальшому будуть запропоновані і стороннім компаніям. Вдосконалені літієві акумулятори типу LFP, що використовують при виготовленні електродів фосфат заліза, були розроблені дочірньою компанією FinDreams Battery. Відзначається, що тяговий акумулятор середньорозмірного електромобіля зможе забезпечити запас ходу до 600 км. Для існуючих LFP-батарей це не зовсім типова характеристика. Крім того, акумулятори нового покоління при цьому виявляться компактнішими від попередників.

Постачання акумуляторів BYD нового типу вже почалися для потреб китайської автомобільної корпорації FAW Group, яка буде застосовувати їх при виготовленні флагманських електромобілів марки Hongqi. За словами голови правління BYD Вана Чуаньфу (Wang Chuanfu), ведуться переговори з різними автовиробниками всередині та за межами КНР з метою початку постачання нового типу батарей. Вони вийшли досить міцними, щоб витримати в ході експерименту проїзд п’ятдесятитонних вантажівок. Це безпосередньо впливає на безпеку електромобілів, які при зіткненні з перешкодами можуть загорятися в результаті пошкодження тягових батарей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...