Компанія Volvo показала новий стильний електромобіль Polestar

Новинка схожа на спортивну модифікацію Polestar 2 із заниженим кліренсом, додатковим обвісом в колір кузова, а також оригінальними дисками.

У лінійці електромобілів компанії Polestar, яка є електричним суббрендом Volvo, представлено поки всього дві моделі. Продажі Polestar 2 стартували в кінці 2019, а в жовтні минулого року всі автомобілі відкликали через смертельно небезпечний збій ПЗ.

Тепер же в мережі з’явилися перші фотографії нового електромобіля Polestar, про який виробник до цього нічого не розповідав. Новинка стоїть в одному ряду з трьома автомобілями Polestar 2.

Фотографіями поділився генеральний директор компанії Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath) на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Новинка схожа на спортивну модифікацію Polestar 2 із заниженим кліренсом, додатковим обвісом в колір кузова, а також оригінальними дисками та золотистими гальмівними супортами.

Це точно не Polestar 3, оскільки цей електромобіль повинен бути випущений в кузові кросовера. Чекаємо появи нових подробиць.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело instagram.com

Коментарі
Завантаження...