Компанія Volvo обіцяє збільшити запас ходу на своїх машинах до 1000 км

На думку шведів, це дозволить заряджати не більше, ніж один раз на місяць.

Шведський автомобільний виробник обіцяє споживачам забезпечити свої електромобілі запасом ходу в тисячу кілометрів, повідомляє thisismoney.co.uk.

Безумовно компанія не зможе забезпечити таку далекобійність в найближчі пару років. Планується повністю досягти цього результату тільки до 2030 року. Допоможе в цьому Northvolt, з яким у Volvo планується створення спільного підприємства. Виробництво запуститься у 2026 році, тоді ж в продаж надійдуть перші моделі оснащені батареями нового типу.

Згідно з даними Volvo, майбутні електромобілі марки зможуть спокійно долати відстань, що дорівнює довжині Великобританії. При цьому, середній британець проїжджає близько 32 кілометрів на день. Тобто, йому доведеться заряджати машину раз на місяць.

Поки що ж компанія зосередиться на вдосконаленні існуючих технологій. Наприклад, майбутній наступник флагманського кросовера XC90, який, до слова, отримає нове ім’я, отримає сильно модернізовану батарею.

Водночас Northvolt зосередиться на розробці перспективних технологій. Перші результати вже показують, що перспективні батареї зможуть поповнювати 80 відсотків своєї ємності за 20 хвилин. Нагадаємо, що найшвидші сучасні системи дозволяють виконувати ту ж вправу за 40 хвилин.

При цьому особливо варто підкреслити, що Northvolt обіцяє використовувати стовідсотково поновлювані джерела енергії в своїх батареях. Плюс до всього підприємство зможе повторно використовувати деякі перероблені компоненти. А ті матеріали, що не вийде застосувати повторно, грамотно утилізують.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thisismoney.co.uk

Коментарі
Завантаження...