Компанія Volkswagen відмовиться від культового хетчбека Golf

Volkswagen рішуче позбавляється культових моделей, які випускалися протягом десятиліть і, фактично, принесли компанії славу виробника народних автомобілів. Volkswagen вже повідомила, що лінійку залишить Passat з класичними ДВЗ, а зараз стало відомо, що та ж доля чекає на Golf.

Томас Шефер (Thomas Schaefer), генеральний директор Volkswagen Passenger Car, в інтерв’ю німецькому ресурсу Automobilwoche повідомив, що нинішній VW Golf – восьмого покоління – буде випускатися до 2028 року. Наступного року хетчбек ґрунтовно оновлять, і після цього він продаватиметься ще чотири роки. Нові ДВЗ для цієї моделі не розроблятимуть, у 2028 році Golf таким, яким ми його знаємо, припинить своє існування. Замість нього буде електромобіль.

Volkswagen планує зберегти сам бренд, але це вже буде зовсім інший Golf. Таким чином, культовий автомобіль, що випускався з 1974 року, який багато років лідирував за продажами в Європі і дав назву цілому класу авто, піде на спокій.

Який саме електромобіль замінить Golf, не повідомляється, але як електрична альтернатива йому виступить анонсований нещодавно електричний хетчбек Volkswagen ID. 2. Він вийде в 2025 році і кілька років продаватиметься з бензиновими та дизельними Golf паралельно. Розробники обіцяють, що вартість ID. 2 у базі складе 25 тис. євро, тобто це буде доступний електромобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com