Компанія Volkswagen розповіла про майбутнє знакових брендів: Golf залишиться, а з Polo можуть попрощатися

В інтерв’ю німецькому виданню Automobilwoche генеральний директор бренду Volkswagen Томас Шефер розповів про те, яке майбутнє чекає на марку Вольфсбурга.

Пізніше цього року німецький бренд має намір запустити Passat наступного покоління (тільки у кузові універсал) та Tiguan. У 2024 з’явиться новий Tayron (компактний кросовер для Китаю), а в 2025 з’явиться оновлений T-Roc. Шефер каже, що це будуть останні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння наступного покоління, які будуть доступні у 2030-х роках.

«T-Roc стане останнім автомобілем із новим двигуном внутрішнього згоряння в Європі. Після цього повністю нові автомобілі з ДВЗ не плануються принаймні поки що», — заявив Томас Шефер.

Раніше повідомлялося , що Volkswagen відмовиться від культового хетчбека Golf, проте насправді Томас Шефер не був настільки категоричним. Він заявив, що випуск дев’ятого покоління Golf з бензиновими або дизельними двигунами поки не планується, але керівництво Volkswagen не виключає цього повністю:

«Якщо до 2026 чи 2027 року світ розвиватиметься зовсім інакше, ніж очікувалося, ми також можемо запустити зовсім новий автомобіль. Я не вірю в це. Поки що це не планується».

Шефер натякнув, що кінець Polo близький, оскільки майбутні норми викидів Євро-7 зроблять автомобіль надто дорогим після додавання гібридної установки. Далі він сказав, що зрештою це буде коштувати приблизно стільки ж, скільки ID. 2all 2025 року , і «ви повинні запитати себе, чи це все ще є сенс» продавати малолітражний хетчбек з двигуном внутрішнього згоряння.

У 2026 році вийде компактний електричний кросовер, який називатиметься ID. Tiguan. Компанія має намір зберегти знакові імена в епоху електромобілів, тому бренди Golf та Tiguan не зникнуть після закінчення епохи ДВЗ. Шефер сказав, що електричний Golf не отримає платформи MEB/MEB+. Такий автомобіль буде створено на майбутній архітектурі SSP, тобто після 2028 року.

«Зрозуміло, що ми не відмовлятимемося від таких знакових імен, як Golf, Tiguan та GTI, а скоріше перенесемо їх в електричний світ», – Томас Шефер.

Volkswagen має намір продавати в Європі тільки електромобілі з 2023 року, за два роки до того, як у Євросоюзі набуде чинності заборона продажу нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com