Компанія StoreDot продемонструвала батарею з 5-хвилиною зарядкою

Ізраїльський стартап Store, який планує революцію в підзарядці електрокарів, продемонстрував свій інноваційний акумулятор з зарядкою за 5 хвилин. Компанія представила зовнішній вигляд батарей, які розроблені за допомогою нанотехнологій.

В пресрелізі компанії зазначається, що в інженерних зразках графіт, який використовується в аноді традиційних акумуляторних елементів, замінюється наночастинками металоїдів. За словами винахідників проривної технології, вони сприяють безпечності користування батареями, збільшують термін служби акумуляторів та протидіють розбуханню.

Треба зауважити, що ці елементи випустила компанія EVE Energy у Китаї. Це дуже важливий крок, тому що відтепер це не тільки експериментальні зразки, але й перший етап для повноцінного серійного запуску нових акумуляторів.

StoreDot раніше використовував свої акумулятори для демонстрації повної зарядки електроскутера всього за п’ять хвилин. При цьому вже відомо, що для зарядки електрокара за той же час будуть потрібні більш потужні зарядні пристрої, ніж ті, які використовуються зараз. Стартап планує збільшити заряд автомобільного акумулятора на 160 кілометрів за 5 хвилин у 2025 році.

First ever 5-minute charge battery engineering samples represent a significant milestone in StoreDot’s mission to eliminate EV range and charging anxiety (PRNewsfoto/StoreDot)

Як поясняють експерти, наночастинки, що використовуються в акумуляторі StoreDot, можуть підтримувати рух іонів більш ефективно, ніж графіт. Ці наночастинки також легше обробляти при виробництві. Кінцева мета StoreDot полягає в використанні дешевого матеріалу – кремнію, який повинен мати вартість, яку можна порівняти з поточними літій-іонними батареями. Тоді такий тип акумуляторів стане дійсно масовим по всьому світу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mashable.com