Компанія SsangYong розкрила дизайн позашляховика нового покоління (фото)

Корейський автовиробник розкрив напрямок дизайну, в якому буде розвиватися другий зі своїх майбутніх автомобілів, задуманий маркою. Цей позашляховик під кодовою назвою X200.

На представлених ескізах ми бачимо стильний і брутальний позашляховик з атлетичними формами і цікавим пропорціями. Сам автовиробник розповів, що в пошуках натхнення для дизайну він заглянув в свою історію: за основу дизайнери SsangYong взяли оригінальний позашляховик Korando 1983 року.

А він, у свою чергу, був натхненний культовим Jeep CJ. Концепція дизайну нового позашляховика X200 тримається на декількох головних принципах. Серед них – надійна архітектура, яскраві контрасти і єднання з природою.

Ми пам’ятаємо, що Korando відноситься до сегменту компактних позашляховиків. Як X200 впишеться в молитовний ряд SsangYong з точки зору розміру, поки не ясно.

В цілому новий позашляховик повинен відповідати девізу «Powered by Toughness». До слова, цій фірмовій стратегії вже відповідають середньорозмірний позашляховик і пікап марки, презентовані в червні. Всі автоновинки – частина плану з відновлення бренду.

Хоча Ssangyong прямо не сказав, що трансмісія X200 буде електрифікована, раніше корейці заявляли, що їх нові моделі будуть мати «екологічні трансмісії».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...