Компанія Skoda опублікувала характеристики моделі Superb нового покоління

Оскільки не всі закохані у позашляховики, Skoda вирішила випустити для Superb нове покоління. Більш того, чеський автовиробник збереже два типи кузова: ліфтбек та універсал. Хоча при цьому родинний Volkswagen Passat матиме винятково подовжену версію. Ще до листопадового дебюту флагман Млада-Болеслава розкриває свої технічні характеристики.

Маючи еволюційний стиль замість нової мови дизайну Skoda Modern Solid, Superb 2024 року матиме розміри 4912 міліметрів у кузові ліфтбек і 4902 мм для універсала. Порівняно з попередньою моделлю ці цифри є збільшенням на 43 мм і 40 мм відповідно. Цікаво, що обидва варіанти будуть на 15 мм вужчі за попередників, тобто ширина становитиме 1849 мм. Висота ліфтбека збільшена на 12 мм до 1481 мм, тоді як універсал підняли на 5 мм до 1482 мм. Колісна база залишилася постійною, лише на рівні 2841 мм.

Оскільки Skoda завжди виступає за практичність, Superb наступного покоління пропонуватиме вантажопідйомність 645 літрів та 690 літрів залежно від типу кузова. Ці цифри зросли на 20 та 30 літрів відповідно. Не дивно, що чеський «сарай» пропонує той самий об’єм за задніми сидіннями, що і новий Passat, розроблений Skoda. Простір над головою для водія та переднього пасажира, а також двох задніх пасажирів, що сидять на крайніх сидіннях, також збільшився на кілька міліметрів.

Що стосується двигунів, ми повинні почати зі згадування, що всі вони будуть працювати з семиступінчастою DSG, за винятком гібрида, що підключається, оскільки електрифікований варіант буде використовувати шестиступеневий DSG. Superb початкового рівня має передній привід та м’який гібрид 1.5 TSI потужністю 148 к.с. За ним слідує 2.0 TSI потужністю 201 к.с. з переднім приводом та 261 к.с. із повним приводом. Топовий ДВЗ має меншу потужність у порівнянні з моделлю попереднього покоління, мабуть, тому, що його довелося налаштувати, щоб відповідати дедалі суворішим нормам викидів у країнах ЄС.

Що стосується дизеля, базовий 2.0 TDI має потужність 148 к.с. і передній привід, тоді як потужніший має потужність 190 к.с. та повний привід. Що стосується гібрида, що підключається, Superb iV поставляється тільки у вигляді універсала і використовує 1,5 TSI в парі з електродвигуном, що забезпечує сумарні 201 к.с. Ємність АКБ збільшена з 12,7 кВтг до 25,7 кВтг, що забезпечить запас ходу виключно на електротязі на рівні 100 кілометрів. Максимальна потужність заряджання змінним струмом збільшена з 3,6 до 11 кВт, а заряджання постійним струмом може здійснюватися до 50 кВт. Skoda встановить 45-літровий бензиновий бак модель PHEV.

На новому Superb пропонуватиметься цілих 28 фішок Simply Clever, у тому числі рулонна штора з електричним приводом для універсала. Ще однією новою функцією є задній центральний підлокітник із вбудованим утримувачем для планшета. Skoda також помістилав  модель подвійну кишеню на спинці передніх сидінь, а також вбудовану воронку в кришці бачка рідини омивача лобового скла. І так, у водійських дверях буде парасолька, хоча і не така химерна, як та, яку ви отримуєте в Rolls-Royce.

Виробництво Superb буде перенесено з Квасіни (Чехія) до Братислави (Словаччина), де він розділить збірну лінію з універсалом VW Passat 2024 року. Ми можемо з упевненістю припустити, що це буде останнє покоління, яке пропонує двигуни внутрішнього згоряння з огляду на заборону ЄС на продаж у 2035 році нових автомобілів зі шкідливими викидами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com