Компанія Siemens робить ставку на водневі авто

Одна з провідних світових технологічних компаній планує випускати водневі автомобілі в Уельсі для продажу по всьому світу. Нещодавно Siemens підписала меморандум про партнерство з Riversimple та Llandrindod Wells щодо виробництва їх водневого автомобіля Rasa й автофургона. Модель вже готується до випробувань в місті Абергавен, де встановлено безплатну водневу заправну станцію.

Компанія Riversimple зараз знаходиться в процесі збору 150 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб почати масове виробництво водневих авто. При цьому серійна версія першої моделі з’явиться через два роки, а фургон – приблизно через 12 місяців.

Siemens проконсультує британського автовиробника щодо виробничої схеми заводу та електронних компонентів, а також поставить деяке обладнання. Виробництво почнеться на одному майданчику, але планується ввести в експлуатацію ще й другий конвеєр й створити до 220 робочих місць на кожному з підприємств. Щорічно планується випускати 5000 автомобілів.

“Ми раді працювати з Riversimple, британською компанією, яка розробила і побудувала революційний електромобіль, що працює на водні”, – зазначив Брайан Холлідей, директор Siemens Digital Industries GB & Ireland.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело wheelswithinwales.uk


Коментарі
Завантаження...