Компанія Shelby представила нового 785-сильного монстра – Ford Shelby F-150 2024

Ford F-150 давно став найпопулярнішим американським пікапом, а для тих, кому мало F-150, компанія Shelby представила нового 785-сильного монстра.

Ford Shelby F-150 2024 отримав безліч модифікацій і коштує 140 000 доларів. 5,0-літровий двигун Coyote V8 отримав нагнітач Whipple п’ятого покоління. Пікап оснащений повітрозабірником із вуглецевого волокна, вихлопом Borla, алюмінієвим теплообмінником та високопродуктивними паливними форсунками, що дозволяють йому видавати 785 к.с.

У оснащення увійшли нові амортизатори Fox з технологією внутрішнього байпасу та регульованим двошвидкісним керуванням. Висота дорожнього просвіту збільшена на 75 мм, автомобіль оснащений 35-дюймовими всюдихідними шинами, підніжками з електроприводом та захистом від каміння.

Покупці також можуть замовити персоналізований інтер’єр, який може бути оснащений різними деталями з вуглецевого волокна, педалями гоночними, килимками з вишивкою, тонованим склом і серійною табличкою на консолі. Сидіння обтягнуті новою шкірою з червоним рядком та червоною вишивкою Shelby.

Всі моделі засновані на стандартному F-150 4х4 SuperCrew в обробці Lariat. Покупцям доступні кілька різних варіантів фарбування. Загалом планують випустити 800 машин.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com